ΟΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΔΙΑΚΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
![ΟΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΔΙΑΚΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ](https://pellafm.gr/wp-content/uploads/2023/09/Untitled-1.jpg)
12 Σεπτεμβρίου, 2023
ΟΜΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΡΔΙΑΚΩΝ ΠΑΘΗΣΕΩΝ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Καρδιάς, οι επαγγελματίες υγείας του ΚέντρουΥγείας Γιαννιτσών θα πραγματοποιήσουν την Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου 2023, ώρα 7:30 μ.μ., στο Πνευματικό κέντρο του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου Γιαννιτσών (2ος όροφος) Ομιλία με θέμα την πρόληψη καρδιαγγειακών παθήσεων και την αλλαγή συμπεριφοράς και τρόπου ζωής.