Συνεδρίαση Δημοτικών Συνελεύσεων
![Συνεδρίαση Δημοτικών Συνελεύσεων](https://pellafm.gr/wp-content/themes/pellafmsm/images/thumbnail-default.jpg)
26 Νοεμβρίου, 2008
Συνεδρίαση Δημοτικών Συνελεύσεων
Το Σάββατο 29-11-2008 και ώρα 6μ.μ. Θα γίνει η προβλεπόμενη,από τον Κανονισμό Περιφερειακής Οργάνωσης, κοινή συνεδρίαση των Δημοτικών Συνελεύσεων από τους Δήμους Αριδαίας – Εξαπλατάνου. Στη συνεδρίαση κεντρικός ομιλητής θα είναι ο Βουλευτής Β΄ Θεσσαλονίκης Κος Θεόδωρος Καράογλου με θέματα ημερήσιας διάταξης: α)Ενημέρωση για το Κυβερνητικό έργο β)Συζήτηση για τα τοπικά προβλήματα. Ο Πρόεδρος ΝΟΔΕ Δημήτρης Ταπαζίδης