ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΓΑΠΗΣ
![ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΓΑΠΗΣ](https://pellafm.gr/wp-content/uploads/2022/12/Αφίσα-1-724x1024.png)
9 Δεκεμβρίου, 2022
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΓΑΠΗΣ
Χριστουγεννιάτικη Συναυλία Αγάπης των μαθητών του Μουσικού Σχολείου Γιαννιτσών την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου. Η είσοδος είναι ελεύθερη. Θα υπάρχει όμως στην είσοδο του Πνευματικού κέντρου, «ο κουμπαράς της αγάπης και της αλληλεγγύης », όπου τα έσοδα θα διατεθούν στο ίδρυμα παιδικής προστασίας Παναγία η Οδηγήτρια του Ιερού Ναού Κοιμήσεως της Θεοτόκου Γιαννιτσών και στο Χριστουγεννιάτικο γεύμα αγάπης του Ιερού Ναού Αγίου Γεωργίου Γιαννιτσών. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει και θα μας χαροποιήσει ιδιαίτερα!