Δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης κατά του καρκίνου του μαστού τη Δευτέρα 30/10 στο Λιτόχωρο από το Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου
![Δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης κατά του καρκίνου του μαστού τη Δευτέρα 30/10 στο Λιτόχωρο από το Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου](https://pellafm.gr/wp-content/uploads/2023/10/Δελτίο-Τύπου-Δράση-ενημέρωσης-κατά-του-καρκίνου-του-μαστού-από-το-Κέντρο-Υγείας-Λιτοχώρου-1024x576.png)
27 Οκτωβρίου, 2023
Δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης κατά του καρκίνου του μαστού τη Δευτέρα 30/10 στο Λιτόχωρο από το Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου
Στο πλαίσιο του "Οκτώβρioς: μήνας πρόληψης του καρκίνου του μαστού", το Κέντρο Υγείας Λιτοχώρου θα προβεί σε δράση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης των γυναικών, όλων των ηλικιών, τη Δευτέρα 30 Οκτωβρίου 2023 και ώρες 9:00 - 13:00 στον αύλειο χώρο του Ναυτικού Μουσείου Λιτοχώρου.